Tomasz Kutelski

Jeżeli Twoja firma potrzebuje profesjonalnych zdjęć, aby wyróżnić się na tle konkurencji i chcesz przyciągnąć uwagę nowych klientów, Firma Fotografia dla Biznesu Tomasz Kutelski to doskonały wybór.

Oferuję kompleksową obsługę fotograficzną, która obejmuje fotografię biznesową, okolicznościową, zdjęcia wnętrz i nieruchomości, fotografię i film z drona, tworzenie wirtualnych spacerów, fotografię produktową oraz przygotowanie filmu promocyjnego.

Moje realizacje charakteryzują się niepowtarzalnym stylem, perfekcyjną kompozycją oraz doskonałą jakością, co pozwala w pełni oddać charakter Twojej firmy.

Posiadam duże doświadczenie w realizacji ciekawych projektów współpracując z wieloma firmami, miastami i organizacjami.  Oferuję konkurencyjne ceny, szybką realizację zleceń oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Skontaktuj się ze mną, aby poznać i omówić szczegóły oferty i ewentualnej współpracy.

Krzysztof F.
Krzysztof F.
2023-11-25
Polecam Tomasza z czystym sumieniem. Współpracowaliśmy już wiele razy i za każdym razem rzetelnie i fachowo. Zdjęcia zawsze dokładnie takie jak potrzebowaliśmy do realizacji. Na pewno będziemy pracować razem jeszcze nie raz.
Lukasz Gadomski
Lukasz Gadomski
2023-11-16
Pełen profesjonalizm, 100% zaangażowania w wykonanie projektu. Cenne porady. Polecam z czystym sumieniem.
Piotr Purchalak
Piotr Purchalak
2023-11-04
Serdecznie polecam usługi pana Tomasza . Wykonał piękne zdjęcia naszej Pracowni Optycznej ,służył radą i pomocą w promowaniu firmy. Człowiek z pasją i wielką wiedzą. Polecam
Marek Purchalak
Marek Purchalak
2023-11-04
Współpraca z panem Tomaszem to czysta przyjemność . Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy , przeogromna wiedza ,dbałość o najmniejsze szczegóły. POLECAM.
More Madam
More Madam
2023-06-14
Pełen profesjonalizm! Zlecenie wykonane bardzo szybko, bardzo dokładnie i z wielką starannością oraz w przemiłej atmosferze! Rezultatem ten pracy jest piękny spacer wirtualny naszego sklepu! Bardzo polecam Pana Tomasza!
Leszek Pospiech
Leszek Pospiech
2023-06-01
Fachowo.solidnie.wszystko ok.godny polecenia na 6
Pawel Konieczny
Pawel Konieczny
2023-05-20
Bardzo polecam Pana Tomasza. Bardzo profesjonalne podejście do obsługi klienta, wykonanie prac na najwyższym poziomie. Jeśli ktoś potrzebuje tego typu usługę, nie musi już nigdzie szukać. Jeszcze raz dziękuje Panie Tomaszu za wspaniałą robotę. Pozdrawiamy serdecznie.
Anna Tukiendorf
Anna Tukiendorf
2023-02-21
Polecam współpracę z Panem Tomkiem. Zdjęcia na najwyższym poziomie, w swoje zlecenia wkłada całe serce i profesjonalizm. Polecam z całego serca.
Katarzyna Sobolewska
Katarzyna Sobolewska
2023-02-20
Polecam współpracę z Panem Tomkiem. Sesja mieszkania na sprzedaż wykonana bardzo sprawnie, zdjecia gotowe na nastepny dzień. Szybko i za rozsądne pieniądze💰💰💰 POLECAM 👍👍👍
Maciej Klimczuk
Maciej Klimczuk
2023-02-08
Zleciłem sesję fotograficzną firmie "Fotografia dla biznesu Tomasz Kutelski" polegającą na przygotowaniu zdjęć produktowych do sklepu internetowego. Jakość zdjeć i czas realizacji przerosły moje oczekiwania 👍👍👍 Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Tomaszem 😀